Szanowni Państwo, Pracownicy Samorządu Terytorialnego!

Data: 27.05.2026 r., godz. 08.17    165
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom służby samorządowej, dziękując za Wasz codzienny trud i misję budowania silnych lokalnych społeczności.
W szczególności słowa te kieruję do Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą, naszych Jednostek Organizacyjnych, a także do Radnych oraz Sołtysów.

Z całego serca dziękuję Wam za doskonałą pracę na rzecz naszej Małej Ojczyzny, za każdą dobrą radę, mądry pomysł oraz codzienne działania i ogromne zaangażowanie w sprawy mieszkańców.

Życzę Państwu niesłabnącego zapału, dumy z osiąganych celów oraz satysfakcji, która dodaje sił każdego dnia. Niech praca na rzecz Mieszkańców przynosi Wam zasłużone uznanie, a w życiu osobistym niech towarzyszy Wam zdrowie, szczęście, spokój oraz wszelka pomyślność.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Marcin Gortat